Sina valid oma elustiili.

Elustiili kujundamisel on oluline, et saaksid elada oma elu nii nagu sina tahad ning tegeleda asjadega, mis pakuvad sulle rõõmu. Sellega käib kaasas ka elamine keskkonnas, mis vastab sinu vajadustele.

Oxford Park pakub elustiili, mis ühendab tööelu ja looduse. Ilus maakoht, kus on siiski kõik linna mugavused. 30-minutiline autosõit Tallinna piirini teedel, kus ei ole ummikuid. Õhk, mis on puhas. Mets sinu koduõuel. See on tervislik elustiil, perekeskne elustiil ja tasakaal töö ning vabaaja vahel. Sa ei taha olla linnas, vaid sellest väljas, vaba igapäevasest kiirusest, et tulla koju, mis on turvaline ja hubane sinu ja su pere jaoks. Sõbralikud naabrid, kes ei karju ega pidutse hilja öösel, koht, kus ei ole probleeme tänavatel. Kogukond, kus inimesed hoiavad kokku ja aitavad üksteist. Võimalus luua midagi uut, midagi head, midagi õiget. Elu nagu see kunagi oli ja peaks ka praegu olema.

Me pakume sulle olemasolevaid kooli- ja lasteaiakohti, mille pärast sul ei ole vaja võidelda. Sobiv taristu, kohalikud teenused, töökohad, transport, sündmused ja hobid, millele hiljem lisanduvad veel hotell, spa ning arstiabikeskus. Võimalus osaleda kursustel ja arendada ennast edasi. Algata, ehita ja vormi seda oma soovide järgi. Tule kaasa selle arenusprojektiga juba alguses ja tee sellest enda oma.

Elu, mis on elamist väärt.