Oxford Park´i äristiil rõhutab professionaalsust – raha teenimist, tõhusat töötegemist ja edu saavutamist peetakse tähtsateks, kuid sama oluline on ka oma elu tasakaalus hoidmine. Sa võid teha kõvasti tööd, siis tulla koju tagasi lõõgastuma ning see kõik on vaid ühe minuti kaugusel su töökohast. Keskendumisvõime on ettevõtluses otsustava tähtsusega. Miks peaks siis iga päev aega kulutama tööle mineku ja tuleku peale. Palju tõhusam oleks seda aega kasutada kas kontoris või koos oma pere ja sõpradega.
 
Oxford Parkis ei ole parkimistasusid, kuid seal on piisavalt ruumi, et nii sina kui su kliendid saaksid jätta auto kontori ukse ette. Samuti on seal väiksesed kulud ning rahu ja vaikus, et saaksid keskenduda oma edule.
 
Meie eesmärgiks on luua ligitõmbav keskkond. Selline, kus julgustatakse, toetatakse ja arendatakse mõjukust, silmapaistvust, juhtimisoskusi ja ettevõtlikkust. Keskus, kus on suurepärased töötingimused, mida sa ettevõtjana saaksid koos oma personaliga nautida või mida sa töötajana hindaksid. Oxford Park´is on lihtne olla edukas, meeldiv töötada ja keskenduda saavutustele pikas perspektiivis. Keskkond, mis täidab su personali põhivajadused nii hommikusöögi kui lõuna ajal, ning pärast tööd on neil mugav minna läheduses asuvatesse kodudesse. Vajaduse tekkimisel on vaid lühikese autosõidu kaugusel ka pealinn, 10 minuti kaugusel asub Rapla või edasi Paide, Tartu, Narva või Riia. Oxford Parkis on olemas kontorid, kaugtöövõimalused ja meediakeskus, seega on sinu töötajatel olemas kõik vajalik tulemuslikuks töö tegemiseks.

Oxford Park võimaldab saada professionaalseks ja edukaks ettevõtteks kõige atraktiivsemas ja looduslähedasemas keskkonnas Eestis.