Meist
Töökeskkond                                        
Suurepärased töötulemused eeldavad ka suurepäraseid töötingimusi. Siinkohal ei pea me silmas mitte ainult füüsilist töökeskkonda – sõbralik, loov ja efektiivne õhkkond kontoris on meie jaoks isegi olulisem, kui kaasaegsed tööruumid, ergonoomilised toolid või kõrgekvaliteedilised töövahendid. Siiski on Oxfordis suurepärase tulemuste saavutamiseks olemas kõik vajalik. Meie bürood on valitud vastavalt meie vajadustele ning enamasti sisustatud mugava sisutusega ja varustatud tavapäraste professionaalsete töövahenditega. See loob töö tegemiseks positiivse ja nauditava atmosfääri. Riietuse osas ootame oma meeskonnaliikmetelt tarka ja professionaalset valikut, mis sobiks professionaalsesse organisatsiooni. Sümbioos mitteametlikkusest ja professionaalsusest, samuti ka ettevõtlikkusest ja struktureeritusest projektides, on normiks meie ettevõttes.

On teada, et tundes ennast positiivselt, suudame me oma eesmärke oluliselt kiiremini saavutada ning selle protsessi enda jaoks nauditavaks teha. Nagu öeldakse: „saad mida annad“, nii anname ka meie endast maksimumi kõvasti tööd tehes selle nimel, et oma saavutustest rõõmu tunda ning innustame samasugust suhtumist ka teistes.
 
 
 
 
Meeskonnavaim  
Koostöö on OSG-s igapäevane. Jagame informatsiooni ja aitame teineteisel tähtaegadest kinni pidada. Vaatamata sellele, et me kõik töötame kõvasti individuaalsete eesmärkide täitmise nimel, on meeskonna toetus alati olemas just siis kui seda vaja on. Igaüks töötab omaette, kuid siiski ühtse meeskonnana, samas projektis.
Iga projekti faasi edukas lõpetamine sõltub igaühe parimast panusest ning seetõttu, tänu lühikestele tähtaegadele, on efektiivne meeskonnatöö kõige alus. OSG töötajad on noored ja edukad professionaalid, kes on tugevalt tulemustele orienteeritud ning võistlevad, kuid kellega on lõbus koos töötada.
  
 
Kogemused
Siin saad lugeda informatsiooni mõne meie meeskonnakaaslase koha, et paremini aru saada sellest, kes me oleme.
 
 Piibe Lind 
Piibe Lind töötab Oxfordis alates 2007. aastas. Nii nagu enamusel meie tiimist, on ka tema vastutusala lai ja ülesannete loetelu pikk. Sinna hulka kuuluvad nii mitme, sustainable development, Soome tuulepargi projekti kui Pärnu kontorihoone arendustegevuse koordineerimine, Tallinna büroo juhtimine, finantsküsimused.
 
 
 Jane Jõe    
Jane vastutab keskkonnamõju analüüside, müügitoe ja Soome projektide toe eest.

 
Jane töötamisest meie ettevõttes:

 
 
 
         
  
 
 
Juhul, kui Teil ei õnnestu ülal olevaid faile avada, on Teil võimalik selleks vajalik Adobe Acrobat Reader vabatarkvara alla laadida siit: http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html