Ettevõttest Oxford Sustainable Group
Asutatud 2004. aastal on Oxford Sustainable Group vaieldamatu liider tuuleenergia, taastuvenergia ja kestliku arenduse alal kogu Euroopas. Hetkel tegutseme Eestis, Guernsey-l, Rumeenias ja Soomes ning eelnevalt oleme tegutsenud Suurbritannias, Hollandis, Itaalias, Lätis ja Maltal.
 
Oxfordil on taastuvenergia ning kestlike arenduste alal kogemusi rohkem kui 10 aastat, mistõttu võime julgelt öelda, et oleme täna nendes valdkondades suurima kogemusega sõltumatu arendaja.
 
Olime üks esimesi ettevõtteid, kes sai CarbonNeutral sertifikaadi Ida-Euroopas ja me oleme CEE/World Green Building Council’i asutajaliige. Lisaks oleme meie andmetel ainuke arendusettevõte Euroopas, kes oma igapäeva töös ja projektides kasutab PMI-d, standardiseeritud projektijuhtimise metodoloogiat (www.PMI.org) kogu ettevõttes. See annab hea võimaluse kontrollida projekti, lisab struktureeritust ning professionaalsust.
 
Oxford Sustainable Group´il on tihe ja lähedane koostöövõrgustik erinevate professionaalsete partneritega, kellest mitmetel on märkimisväärne töökogemus kohalikul turul isegi rohkem kui 25 aastat. Enamus meie meeskonna liikmetest asuvad meie investeeringute peamistes sihtriikides, kuid rahvusvahelise ettevõttena, asuvad meie meeskonna liikmed üle Euroopa.

Oxfordil on olemas kõik peamine selleks, et saavutada häid tulemusi tõeliselt kestlikul viisil. Tõepoolest, tulemuslikkuse näitajad on olnud kõrgemad kui teistel turul osalejatel ja edukamad võrreldes samalaadsete ettevõtetega, nii majanduskasvu kui ka -languse perioodil.
 
Mõned projektid Euroopas:
1. Mitmed biomassiprojektid Eestis;
2. Kõige suurem tõeliselt kestlik arendus Kesk-, Ida- ja Põhja-Euroopa regioonis;
3. 300MW tuuleparkide arendus Soomes;
4. Suurim biomassitootja Mustamere rannikul;
5. Nr.1 brändi arendus kodumaisele päikeseenergiale Suurbritannias;
 
Rahvusvaheline, innovaatiline, professionaalne, tegevusele ning eesmärkide saavutamisele orienteeritud, eetiline ning vastutustundlik turuliider – nii võib iseloomustada Oxford Sustainable Group´i nii ettevõtte, kui tööandjana. Kaasaegne ja visa oma vaadetelt, kuid vanamoodne aususe, läbipaistvuse ja usalduse põhimõtete osas, on Oxfordi äritegevuse keskmeks teha seda mis on õige.
 
Hetkel on meie olulisimaks projektiks Eestis asuv Oxford Park (http://www.oxfordpark.ee) – mastaabis tõeliselt unikaalne arendus, mis ühendab endas kaasaegse ja tervikliku elu- ning töökeskkonna ja kestliku mõtteviisi. Oxford Parkis rajame koos pinnase selleks, et saaksime elada rahuldust pakkuvat elu ja ajada edukat äri.
 
Video
Margus Jaanson
Video
Tõnis Kundla
Juuru vallavanem
Juuru valla keskkonna-
ja maaspetsialist,
vallavalitsuse liige
 
Täpsemat informatsiooni meie ettevõtte kohta leiad alljärgnevatelt linkidelt:
Meie Ärieetika kood ja standardid ning Ettevõtte ühiskondlik vastutus (inglise keeles), http://www.oxfordsustainable.com/company.html
Ettevõttest Oxford Sustainable Group (inglise keeles), www.oxfordsustainable.com
Meie olulisimad projektid, www.oxfordsustainable.com/projects.html
Rohkem infot Eesti arendusest Oxford Park, www.oxfordpark.ee